у цьому розділі: |
// Новини
02 квітня 2020
Сьогодні відзначають Міжнародний день дитячої книги 📖
Саме 2 квітня 1805 року народився автор «Снігової королеви», «Кресала» та багатьох інших чудових казок — данський казкар, романіст, поет і драматург Ганс Християн Андерсен. Він обезсмертив своє ім'я геніальними казками — сумними, веселими, романтичними, мудрими і повчальними, що увібрали в себе оптимізм і віру у краще майбутнє прийдешніх поколінь.
01 квітня 2020
«Час Великої Гри» – незабаром у продажу
Роман визначного українського письменника Юрія Щербака «Час Великої Гри. Фантоми 2079 року» — це блискуча гостросюжетна політична антиутопія, дія якої розгортається після «Четвертої глобальної війни». У центрі роману — драматична доля головного героя, генерала української розвідки Ігоря Гайдука. Діючи в період Великої темряви та після її закінчення, беручи участь у жорстокій політичній боротьбі, наражаючись на смертельний ризик, генерал Гайдук приймає доленосне рішення… «Час Великої Гри» продовжує сюжетну лінію «Часу смертохристів», де за гротескною формою і фантастичністю ситуацій стоїть реальна масштабність можливих геополітичних подій майбутнього. Вагомої переконливості творам надає також і та обставина, що Юрій Щербак як колишній Надзвичайний посол України у США, Канаді, Мексиці та Ізраїлі має широкий кут зору на проблематику міжнародних відносин. У трилогії «ЧАС» він щедро використовує цитування таємних документів, які розкривають цинізм та подвійні стандарти гравців світової політичної сцени, і подає своє парадоксальне бачення того, що може статися з Україною і світом у майбутньому.
23 березня 2020
78 років із дня народження Богдана Анткова
Сьогодні, 23 березня, вже 78 років із дня народження Богдана Анткова (23.03.1942–13.05.2009) – великого хорового маестро, художнього керівника Чоловічої хорової капели імені Л. М. Ревуцького. Вшануймо його пам'ять словами Миколи Гобдича, музичного директора і диригента Камерного хору «Київ»:
«...щоразу, коли я слухаю старі записи капели, – досі вражаюсь красою звучання, незвичністю, простотою і природністю. Тепер я розумію, що Богдан Антків посилав нам свої найсокровенніші зізнання. Якщо ви захочете уявити собі справжній образ Богдана Анткова – послухайте у записі «Отче наш» Київського розспіву. І ви побачите музичний портрет Любові, Відданості, Захоплення, Вічності… А у відлунні завершального акорду – смиренне вітання усім новим і давнім слухачам одного із найталановитіших синів України – Богдана Богдановича Анткова».
Минулого року у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» вийшло подарункове видання книги «Богдан Антків: Маестро з династії диригентів». У книжці за QR-кодом можна послухати деякі записи Капели під орудою маестро Антківа: https://antkiv.ababahalamaha.com/zmist
19 березня 2020
Ліні Костенко – 90
«Наприкінці 1930 року до тата Ліни Костенко прийшли з обшуком енкаведисти. «Показуй, де ти ховаєш зброю?» — грізно спитали вони. Василь Костенко усміхнувся і, як виявилось, пророчо кивнув на колиску, де спала маленька Ліна: «Отам»...— Іван Малкович.
Наші найбільші поети народилися під знаком Риб — Шевченко, Леся Українка, Ліна Костенко... Коли додати цифри їхніх дат народжень, то в кожного з них виходить «8». (На прикладі Ліни Костенко: 19.03.1930 — 1+9+0+3+1+9+3+0=26, 2+6=8). Вісімка в нумерології трактується як вічність, безконечність, а в найдавніших традиціях 8 — це священне число Неба...
Тривалий час в Україні найчитанішою книгою був «Києво-Печерський Патерик», згодом — Шевченків «Кобзар», а тепер у домашніх бібліотеках багатьох українців обов’язково є книжка Ліни Костенко. І найцитованішим сучасним українським письменником є теж вона. До днів її народження українська молодь влаштовує численні флешмоби по всій Україні і за її межами. Майже неймовірно, але одна з «її» сторінок на Фейсбуці (там публікуються вірші Ліни Костенко з картинками), нараховує понад 600 (!!!) тисяч підписників. «Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох» – ці знамениті рядки Ліни Костенко про Шевченка, власне, стосуються і її самої… Її називають королевою української поезії ХХ століття, яка «в часи безвір’я повертала людям віру у слово, а також такі поняття, як гідність, національна честь і самоповага». Її поетичними і прозовими рядками читачі висловлюються про безліч тем і речей. Вражає всеохопна тематика поезії Ліни Костенко: від високої любовної лірики, української і світової історії — до актуального сьогодення: «І жах, і кров, і смерть, і відчай, І клекіт хижої орди. Маленький сірий чоловічок Накоїв чорної біди…»
Сьогодні у цей особливий день ювілею Ліни Костенко буде написано й сказано багато щирих поетичних слів. Тому роблю наголос на цифри — вони теж надто промовисті.
Загальний наклад «Записок українського самашедшого» ось-ось сягне позначки 200 тисяч примірників (і це без 30-40 тисяч «піратських» копій). А загальний наклад останньої книжки вибраних віршів Ліни Костенко «300 поезій» — 123 тисячі примірників (у квітні додасться ще 7 тисяч 18-го перевидання), що є безпрецедентним явищем в сучасній європейській поезії.
Зараз Ліна Костенко закінчує роботу над новим художнім твором про еволюцію і деградацію Російської імперії крізь призму українських доль, а також дописує книжку публіцистичних есеїв «За Далем – даль» і книжку спогадів з чудесною назвою… Фактично готова книжка її нових поезій… Останні 10 років Ліна Костенко спілкується зі світом за допомогою інтернету. (До речі, угоди і видавничі документи вона ще й досі заповнює і підписує без окулярів – таке коріння, така генетика…)
Гляньте на це фото, зроблене кілька років тому. Для себе я називаю цей портрет «Українська Королева». У наші межові, незрозумілі часи, коли ходимо понад прірвою, маємо все ж один безсумнівний привілей – жити в її епоху, надихатися її Високим Словом. І особлива радість, що сучасні Королеви й живуть не так швидкоплинно…
Тож многая літа, дорога і улюблена Ліно Василівно! Ви ж чуєте цей багатоголосий вітальний хор!..»
19 березня 2020
Мега-розігрування до ювілею Королеви Української Поезії
Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» приєднується до вітань мільйонів шанувальників улюбленої Поетеси і бажає Ліні Василівні здоров’я і невичерпного натхнення 💐 а також радісно оголошує❗МЕГА-РОЗІГРУВАННЯ ❗поетичної збірки «Триста поезій» з АВТОГРАФОМ ЛІНИ КОСТЕНКО 🖋️ у нашому Фейсбуці: http://bit.ly/2J0WQca
16 березня 2020
Безкоштовна доставка книг «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» для шаленого читання вдома!
Друзі, у ці тривожні часи оголошуємо безкоштовну доставку книг силами Нової Пошти з онлайн-книгарні «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» на суму замовлення від 250 грн 👉 https://store.ababahalamaha.com.ua 📚
Пропозиція триватиме до кінця місяця за умови звичайного графіку роботи НП. Можлива доставка як на відділення, так і адресна доставка кур’єром НП. Самовивіз з видавництва наразі недоступний ❗️
На час карантину залишайтесь удома, влаштовуйте #книгомарафон і публікуйте в соцмережах відгуки на прочитані книжки 🙂
13 березня 2020
Юрію Андруховичу – 60
Cьогодні відзначає ювілей Юрій Андрухович — визначний український поет, прозаїк, перекладач, есеїст 💐 Західна критика визначає Андруховича як одного з найяскравіших представників постмодернізму, а його твори перекладені багатьма європейськими мовами.
12 березня 2020
«Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» – незабаром у продажу
«Злочини Ґріндельвальда» – це другий сценарій п’ятисерійного фільму, задуманого авторкою світових книжкових бестселерів про Гаррі Поттера, на основі якого було знято успішний фільм з володарем премії «Оскар» Едді Редмейном у ролі магізоолога Ньюта Скамандера. Дія фільму відбувається в 1927 році, через декілька місяців після того, як Ньют Скамандер допоміг викрити й полонити сумнозвісного темного чаклуна Ґеллерта Ґріндельвальда. Переносячи глядача з Нью-Йорка до Лондона й Парижа, ця історія, сповнена таємниць і чарів, відкриває нову дивовижну сторінку подій у чаклунському світі.
04 березня 2020
🌷 -10% на ВСЕ в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ» 🌷
З нагоди настання весни «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» з 4 по 6 березня дарує -10% на ВСІ КНИЖКИ видавництва в онлайн-книгарні: https://store.ababahalamaha.com.ua 👈
На замовлення від 700 українських ґалеонів в онлайн-книгарні діє безкоштовна пересилка 💰
21 лютого 2020
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» ЗДОБУЛА ДВІ ВАЖЛИВІ ПЕРЕМОГИ НА «КНИЖЦІ РОКУ»
Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» на Всеукраїнському рейтингу «Книжка Року-2019» отримала дві важливі відзнаки:
🔸 У, мабуть, чи не найпрестижнішій номінації «Красне письменство» гідно оцінено видатний роман Марії Матіос «Букова земля»;
🔸 У номінації «Дитяче свято» перемогу здобула «Пропала грамота» М. Гоголя з ілюстраціями прекрасного художника Андрія Потурайла.
За 21 рік існування премії «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» здобула 38 перемог, що є абсолютним рекордом Всеукраїнського рейтингу «Книжки року» на сьогоднішній день. Щиро дякуємо «Книжці року» і вітаємо усіх причетних до створення книг-лауреатів!
13 лютого 2020
Вийшов друком «Шепіт на вітрі»
Іван Малкович і перекладачка Ольга Гавура з новим виданням безсмертної класики Алана Маршалла «Шепіт на вітрі», яка щойно вийшла у новій редакції в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ». Ілюстрації до обкладинки намалював незрівнянний Ростислав Попський 🌬
12 лютого 2020
📚 До -20% на все в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ» 📚
До міжнародного дня дарування книг оголошуємо про знижки до -20% на ВСЕ в онлайн-книгарні видавництва! Знижки з’являться на сайті вже опівночі і будуть доступні 14–16 лютого — не зволікайте, адже це чудова нагода зробити подарунок своїм половинкам, рідним і друзям 😉 А ще у нас є безкоштовна пересилка на замовлення від 700 українських ґалеонів 💰
10 лютого 2020
Завершено переклад другої книги «Локвуд і К°»
«Високоповажні фанати і просто шанувальники творчості Джонатана Страуда! Переклад «Черепа, що шепоче» готовий. Тому – всі, кому хочеться знати, що саме нашепотів нахабний череп у склянці, будь ласка, озбройтесь останнім зарядом терпіння. Таємниця скоро розкриється!!! З найщирішою повагою – Володимир Панченко, історик і перекладач».
09 лютого 2020
Володимиру Панченку — 47
Сьогодні святкує день народження Володимир Олександрович Панченко — видатний український перекладач, історик, мистецтвознавець, людина феноменальної ерудованості та унікальних наукових, лінгвістичних і мистецьких якостей. Многая літа і козацького здоров’я, дорогий пане Володимире! 💐
03 лютого 2020
«Шепіт на вітрі» – вже у продажу!
Вийшла перша цьогорічна новинка «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» – «Шепіт на вітрі» 🌬
Знаменита повість-казка відомого австралійського письменника Алана Маршалла про неймовірні пригоди Пітера та його друзів, з якими він потоваришував, коли шукав Прекрасну Принцесу. І саме друзі допомагають йому визволити її і одружитися з нею. З кожною доброю справою Пітер крок за кроком і сам стає Прекрасним Принцом...
30 січня 2020
90 років від дня народження Всеволода Нестайка
Сьогодні минає 90 років від дня народження легендарного й улюбленого Всеволода Нестайка — беззаперечного класика української дитячої літератури! Автора першого дитячого бестселера в історії української літератури «Тореадори з Васюківки», який і досьогодні залишається найтиражнішою дитячою книжкою українського автора.
22 січня 2020
Небачена презентація: в Оперному театрі візуалізували збірку колядок та щедрівок
«На Водохреще в Києві відбулася небачена досі книжкова презентація: в Оперному театрі візуалізували збірку «улюблених колядок та щедрівок» від видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА «Нова радість стала» (2020). Але то були не захоплені промови-відгуки, на які ця книжка безперечно заслуговує, — то був пам’ятний концерт Державного симфонічного оркестру під орудою Володимира Сіренка, який виконав різдвяні сюїти Івана Небесного та Мирослава Скорика.
Фрагменти цих композиторських творів уміщені у згаданому виданні, і за допомоги QR-коду їх може слухати кожний власник книжки. Позаду оркестру — чарівні картини-ілюстрації з книжки. Бенефіціантом, звісно, був художник Андрій Потурайло (котрий перед тим «оживив» Гоголеву «Пропалу грамоту» — одне з найяскравіших видань минулого року, здійснене тою самою «А-БА-Бою»). Потурайлові візії — відновлення української аристократичної традиції. Живописної і світоглядної. Музичні інтерпретації Скорика та Небесного ідеально лягли на цю візуальну основу.
У книжці «Нова радість стала» є також декілька картин Ростислава Попського і Владислава Єрка — звісно, ці знані художники підсилили резонанс видання, що претендує на статус «книжки року» сезону-2020. Через запізнення, перше відділення мала спостерігати з найвищого ярусу. Але саме тут дістала найяскравішого «бічного ефекту» — поруч сиділи і стояли всуціль молоді люди. Розхитувалися у такт і навіть пританцьовували — ця музика щось промовляла до них, збуджувала. А перед входом до Оперного почула призабуте «Чи не маєте зайвого квиточка?»
В антракті ж можна було побачити двох українських президентів — Віктора Ющенка та Петра Порошенка; популярного політичного коментатора Віталія Портнікова; депутатів Ірину Геращенко, Володимира В’ятровича, Миколу Княжицького, котрий посприяв реалізації цього дійства; авторів «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-Ги» — від Марії Матіос до Андрія Кокотюхи».
20 січня 2020
Високе українське Різдво залунало!
«Здається, вчора українська культура повернулась.— Tania Kosianchuk.
Високе українське Різдво залунало!
Повернулась – у значенні «зробила поворот» – у майбутнє. Повернулась також у значенні «до витоків, до коріння», до глибокої, давньої і красивої традиції.
У Національній опері України відбулась велика київська прем'єра двох симфоній, які були написані за мотивами українських колядок і щедрівок. Одну симфонію склав Герой України Мирослав Скорик. Пану Мирославу 81 рік, а він продовжує творити музику і виходить на сцену з гідністю і скромністю. Знаєте, я вчора по-новому осмислила поняття «Герой».
Друга симфонія належить Івану Небесному, учню Мирослава Скорика. І коли Іван вчора вийшов на сцену, здалось, що йому ледве за тридцять. Івану Небесному 48 років – але душа вічно молода! Коли твоє серце наповнене високими ідеалами, коли ти твориш музику, коли ти – живий.
Народні пісні зазвучали у виконанні найкращого оркестру України! І це дивовижно – ти сидиш в оперному театрі і подумки підспівуєш оркестру – своєю мовою, рідною, українською.
Іван Малкович, дякую вам за цей проект, від усієї душі. Ми вчора всі трохи підтягнулися, до Високого. Дуже чекаємо, щоб ці симфонії з'явились у записі і можна було купити диск.
Іван Малкович у вітальній промові сказав, що цим вечором мріє покласти щорічну традицію українських різдвяних симфонічних концертів. Я бажаю всім нам, щоб так воно і сталось!»
06 січня 2020
Іван Малкович запрошує на «Різдвяні симфонії» в Національній Опері України (ВІДЕО)
«Як ревний колядник і щедрівник, віддавна мріяв, щоб наш пострадянський "новорічний" простір наповнювався духом Високого Українського Різдва. Щоб в Україні повсюдно лунали яскраві симфонічні версії наших неймовірних за красою колядок і щедрівок, адже хороша симфонічна музика — важливий мистецький фундамент повноцінної держави.— Іван Малкович.
Я щасливий, що легендарний маестро Мирослав Скорик та його талановитий учень Іван Небесний відгукнулися на мою пропозицію і створили дві нові концертні симфонії. Одна класичніша, з широким "бетховенським" звучанням, а друга — Івана Небесного — легша, прозоріша, співзвучна за настроєм до американських різдвяних мелодій. І все вдалося понад усякі сподівання! А як може бути інакше, коли за роботу беруться Скорик і Небесний!..
Концертні симфонії створено у рамках різдвяного книжкового проєкту видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Дуже дякую своїм друзям — Миколі Княжицькому за співпродюсування, а Данилові Волинцю — за щасливу можливість, щоб прем'єра відбулася саме в Національній опері України і за супердоступними квитками. Придбати їх можна тут: https://bit.ly/2QsvHDt
Отож, 19 січня, на Водохреща, запрошую вас на велику київську прем’єру цих творів у Національній Опері. Виконує Національний симфонічний оркестр України під орудою Володимира Сіренка. Подаруйте собі розкішну насолоду Високого Українського Різдва!»
01 січня 2020
Любі хлопчики й дівчатка, зайчики і каченятка!
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» сердечно вітає вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Будьте щасливі і начитані!!! 🎄🐭✨
03 грудня 2019
Іван Малкович про новинку «Нова радість стала» (ВІДЕО)
«Ось вам, любі малята від 2 до 102, ця прегарна книжка улюблених колядок та щедрівок, яку ви зможете ще й послухати за допомогою QR-коду в нашому безкоштовному музичному додатку, — тут і відомі виконавці, і нові музичні формації, і уривки з двох щойно народжених різдвяних симфоній Мирослава Скорика та Івана Небесного, появу яких мені пощастило спродюсувати минулого року. Я давно мріяв про таку книжку, і просив художників, а надто Андрія Потурайла, щоб ілюстрації до неї нагадували Український Різдвяний Рай (як у коляді «Нині Рождество...»), де всі нарешті вдома і всі одне одному колядують, де всюди світло й затишно, а з димарів в’ються дими, єднаючи небо й землю і перевтілюючись у янголів різдвяного затишку (як у щедрівці «Небо ясні зорі вкрили»). Буду щасливий, коли ця книжка спонукає когось вивчити бодай дві-три колядки, щоб заспівати їх з друзями і відчути незнану досі насолоду... Про всяк випадок нагадаю, що колядують на Різдво, а щедрують на Старий Новий рік. Зрештою, різдвяний цикл триває від Святого вечора — аж до Йордана. Отож колядуймо натхненно, щедруймо завзято — на радість добрим людям і самим собі! Хай повсюдно лунають наші неймовірні різдвяні співи — у кожному місті, в кожному селі, у кожній оселі — по всій Україні, в усьому світі, де є українці, бо вірю, що наша спільна коляда здатна творити особливу духовну єдність і витравлювати усяку скверну».— Іван Малкович.
28 листопада 2019
◾️ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ»◾️
Чорна п’ятниця розпочинається у четвер! Три дні найспокусливіших знижок до -30% на книги «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» в офіційній інтернет-книгарні. Знижки будуть актуальні вже з 28 листопада на увесь асортимент (окрім уже акційних комплектів). Не зволікайте 😉
08 листопада 2019
Презентація книги «Бісова душа, або Заклятий скарб»
Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» і «Книгарня «Є» запрошують на презентацію книги «Бісова душа, або Заклятий скарб». Захід відбудеться 15 листопада о 18:30 у «Книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3) за участі автора Володимира Аренєва і художника Олександра Продана. Гості вечора: письменник Павло Дерев'янко та фантастикознавиця Олеся Стужук. Модератор — Іван Малкович. Вхід вільний!
24 жовтня 2019
Замов «Гаррі Поттер і Келих Вогню» та вигравай книгу з автографом Джоан Ролінґ!🎆
БЛИСКАВКА⚡ Кожен, хто до 31 жовтня передзамовить ілюстроване видання «Гаррі Поттер і Келих Вогню» за акційною ціною — 480 грн замість 540 — в інтернет-книгарні «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», гарантовано візьме участь в розігруванні подарункового видання «Гаррі Поттер і філософський камінь» зі справжнім автографом Джоан Ролінґ! http://bit.ly/kelykh-vohniu 🦉
20 жовтня 2019
«Астрід Ліндґрен-2020»: Катерину Штанко і Лесю Воронину номіновано на престижну премію
Українська художниця Катерина Штанко та письменниця Леся Воронина номіновані на премію «Астрід Ліндґрен-2020» — The Astrid Lindgren Memorial Award (ALMA). Перелік номінантів оприлюднили під час Франкфуртського книжкового ярмарку.
Усього на премію «Астрід Ліндґрен» претендують 237 осіб із 68 країн світу. Список презентував лауреат премії 2018 року, бельгійський письменник Барт Моеярт. Переможця оголосять 31 березня, у Стокгольмі та Болоньї.
17 жовтня 2019
Нарешті нагорода знайшла свого героя!..
Івана Малковича піднесено до гідності Кавалера Українського Ордену Кавалерів Ґутенберґа🎖
12 жовтня 2019
Юрію Щербаку — 85
Сьогодні 85-ліття відзначає Юрій Щербак — визначний український письменник, дипломат, політик, Доктор медичних наук. Автор одного із найвиразніших творів сучасної літератури — «Час смертохристів». Многая літа! 🎉
08 жовтня 2019
⚡ РОЗПОЧАТО ПОПЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ ВЕЛИКОГО ІЛЮСТРОВАНОГО ВИДАННЯ «ГАРРІ ПОТТЕР І КЕЛИХ ВОГНЮ»❗
Сьогодні, в день виходу у світі довгоочікуваної книги «Гаррі Поттер і Келих Вогню» з красивезними ілюстраціями Джима Кея, ми розпочинаємо передпродаж української версії цього подарункового видання за акційною ціною — 480 грн замість 540 — в офіційній інтернет-книгарні видавництва. 🏆🔥
Неповторні мистецькі чари Джима Кея — кавалера медалі Кейт Ґрінвей — допомагають йому вичаклувати захопливі пейзажі й образи незабутніх персонажів — Дикозора Муді, Віктора Крума, Ріти Скітер та інших — творячи тло для битви між Бобатоном, Дурмстренґом і Гоґвортсом за здобуття Тричаклунського кубка, яка розгортається на сторінках цього розкішного ілюстрованого видання четвертої книжки з улюбленої серії Дж.К. Ролінґ.
27 вересня 2019
🤩 –10 на ВСЕ в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ» 🥳
Поспішай! -10% на ВСЕ до 30 вересня включно! «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» продовжує тішити своїх читачів осінніми знижками і дарує -10% на ВСЕ — включно з новинками! — в інтернет-книгарні улюбленого видавництва: https://store.ababahalamaha.com.ua 😺
25 вересня 2019
ТОП-5 найбажаніших новинок «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» на 26 BookForum 🔝
До вашої уваги п’ятірка нових видань видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», яку купували найбільше на цьогорічному «Форумі видавців» у Львові ✨
❗️ до 30 вересня замовляйте ці та інші наші книжки зі знижкою 10% в офіційній інтернет-книгарні видавництва: https://store.ababahalamaha.com.ua/
23 вересня 2019
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» на 26 Book Forum (ФОТОЗВІТ)
18—22 вересня 2019 року у Львові відбувся 26-й міжнародний фестиваль «Форум Видавців». Пропонуємо вашій увазі фотозвіт з презентацій «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», які відбулися в рамках однієї з найбільших книжкових подій України.
19 вересня 2019
«Яблуко добрих вістей» — найкраще видання сучасної української поезії на «Форумі видавців»
Збірка Василь Голобородька «Яблуко добрих вістей» здобула відзнаку найкращого видання на 26-му BookForum у номінації «Сучасна українська поезія»! 🎉
12 вересня 2019
Події «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» на 26-му «Форумі видавців»
Запрошуємо на презентації видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» на 26-му «Форумі видавців» у Львові (18–22 вересня)
11 вересня 2019
Від Сковороди до сьогодення: 100 знакових творів українською мовою
«Масштабний проєкт "Від Сковороди до сьогодення" – це перша спроба укласти список найважливіших творів українською мовою, написаних у XVIII-ХХІ століттях. Ми працювали над цим проєктом понад півроку, почавши із довгого списку із майже 300 позицій. Зрештою, після кількох етапів голосувань, дискусій і консультацій з експертами ми готові поділитися з вами першим ТОП-100, укладеним членами Українського ПЕН з великою любов'ю до нашої літератури».— PEN Ukraine.
До списку увійшло 6 видань «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ»: «Дім на горі» В. Шевчук, «Князь роси» Т. Мельничук, «Київські контури» А. Могильний, «Шедеври» Ю. Позаяк, «Літаюча голова» В. Неборак та «Все поруч» І. Малкович.
09 вересня 2019
Іван Малкович відвідає Луцьк
«Найвідоміший казкар країни, знакова людина для усього літературного процесу України Іван Малкович - учасник фестивалю Фронтера! Ви знаєте його як директора видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» для дітей від 2 до 102 років, лауреата Шевченківської премії. (Пам'ятаєте, увесь український Facebook репостив і цитував його промову?)— Фронтера.
Саме завдяки Івану Малковичу Гаррі Поттер "заговорив" українською, а діти відкривали і відкривають для себе магічний світ читання. Часом нам здається, що фестиваль "Фронтера" потрібен, аби ви почули, як він читає свої вірші і розповідає про книги. І це вже станеться цього року, 5 жовтня!».
02 вересня 2019
Новий довгоочікуваний роман Марії Матіос вийде в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ»
Нас переповнює радість від прекрасної (і, можливо, для когось несподіваної) новини — ми оголошуємо про вихід нового довгоочікуваного роману МАРІЇ МАТІОС «БУКОВА ЗЕМЛЯ» в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ»!!! 🌿
Довгоочікуваний новий роман провідної української письменниці Марії Матіос «Букова земля» — це пронизлива, глибока і зухвала сага завдовжки у 225 років, пропущена через перехресні історії п’яти родин різного суспільного рівня і статусу, а також історичних персонажів, так чи інакше пов’язаних з Буковиною. Землероби, скотарі, воїни, посли і міністри постають повноправними творцями не лише приватної, а й загальноєвропейської історії. Недаремно авторка означила жанр свого твору як роман-панорама. Географія його подій простягається від крихітного буковинського хутора Сірук — до Відня, Берліна, Бухареста, Москви і Берна. А обрамленням цього класичного роману виступає особливий сюжет зі Станиці Луганської літа 2014 року. І як завжди у книжках Марії Матіос, окремим персонажем є мова з її неповторною лексичною розкішшю і гуцульським чаром.
22 серпня 2019
«Гімназист і Біла Ворона» — незабаром у продажу! 🔍
Київський гімназист Юрко Туряниця вже розгадав загадку Чорної Руки і переміг Вогняного Змія. Але тепер йому протистоїть набагато небезпечніший ворог — невловима Біла Ворона. Так називає себе лиходійка, котра полює на дітей в інтернеті. Біла Ворона вишукує тих, хто не схожий на інших, і затягує їх у свої смертельні тенета. А допомагають їй, зокрема, й учні Першої зразкової гімназії. Юрко мусить зупинити Білу Ворону. І тут уже замало помочі старого сищика Назара Шпига й вірного бульдога Джентльмена. Потрібна людина, яка вміє полювати у віртуальному світі, щоб вигнати ворога у світ реальний. Тож у команді поповнення: безстрашна фронтова розвідниця Яна Вогник. І хай ворог гострить пазурі та дзьоби, наші герої не складають зброї!..
20 серпня 2019
Валерію Шевчуку — 80
Сьогодні відзначає 80-річний ювілей Валерій Шевчук — видатний сучасний український письменник, визначний дослідник літератури, інтерпретатор українського літературного бароко, гідний взірець сучасного подвижництва на терені української літератури, культури та історії. «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» щонайсердечніше вітає Валерія Олександровича і бажає йому міцного здоров’я, наснаги у всіх добрих справах та невичерпного натхнення! Многая літа!!! 🎉
14 серпня 2019
Вийшла збірка «Яблуко добрих вістей» 🍏
До книги Василя Голобородька (1945 р.н.) — чільного представника Київської школи поетів, одного з найвідоміших у світовому літературному контексті українських поетів XX ст. — увійшли вибрані вірші майже з усіх його поетичних збірок. Попри радянську цензуру й гоніння, поет зумів залишитися нонконформістом, зробивши значний внесок в літературний процес. Свого часу у Белграді вийшла антологія світової поезії XX ст. з промовистою назвою: «Від бенгальця Рабіндраната Тагора до українця Василя Голобородька».
12 серпня 2019
Сьогодні свято у Галини Малик 🎂
12 серпня святкує день народження улюблена казкарка української малечі Галина Малик! Сердечно вітаємо авторку чудової трилогії «Незвичайні пригоди Алі» зі святом і бажаємо невичерпного натхнення та безліч цікавих ідей для нових книг 💐